10 Shtëpitë më të mëdha dhe më luksoze të yjeve të muzikës pop
Bashkohuni me ne ndërsa hedhim një vështrim në disa nga shtëpitë më të mëdha dhe më luksoze të yjeve të muzikës pop

1. Rihanna

1. Rihanna

Shtepia kushton 5 miljon paund dhe përfshin gjashtë dhoma gjumi, një pishinë dhe një kinema. Kush nuk dëshiron të shkojë në kinema kur e ke vetëm një kat më poshtë

2. Ed Sheeran

2. Ed Sheeran

Kur dëgjuam lajmet se  Ed Sheeran kishte blerë një statujë masive derri të bazuar në pamjen e tij ... ne nuk e besuam. deri sa dikush fluturoi mbi shtëpinë e tij dhe e kapi këtë pamje.

3. James Corden

3. James Corden

Duket se Smithy është në të vërtetë duke ja kaluar mjaft mirë  në Amerikë! Ylli i ish Gavin dhe Stacey tani ka merr me qira këtë rezidencë në Malibu 24 milion dollarëshe për $ 80,000 në muaj. Rezidenca vjen me një pishinë xxl dhe me një kuzhinjer specjal.

4. Rihanna

4. Rihanna

Një tjetër nga shtëpitë e Rihannas është tani në treg për një 15 milion dollarë . E kompletuar me pishinë lluksoze, kuzhinë specjale dhe 7 dhoma gjumi,

5. Taylor Swift

5. Taylor Swift

Ndërsa shtëpia e saj në New York i nënshtrohet rinovimeve. Taylor Swift po shpenzon 40,000 $ në muaj për këtë  apartament në New York. Shtëpia ka 5 dhoma gjumi dhe 6 banjo lloksoze.

6. Adele

6. Adele

Adele kohët e fundit ka shpenzuar një shumë prej 9.5 milion dollarë në LA. Shtëpija 4 dhoma gjumi dhe një pishinë, duket se këngëtarja britanike madje nuk ka kursyer të rinovojë shtëpinë me një shumë prej 800 mijë dollar

7. Kim Kardashian and Kanye West

7. Kim Kardashian and Kanye West

Shtëpia e West kushtoi një 60  milion dollarë , Shtëpia është rinovuar jo një herë, por dy herë, dhe çifti West nuk ka hezituar të shpenzojë shuma kolosale për mobilje lluksoze. 

8. Rita Ora

8. Rita Ora

9. Chris Brown

9. Chris Brown

10. Justin Bieber

10. Justin Bieber

What's your reaction?

Facebook Conversations

Disqus Conversations