Gruaja me 'buzët më të mëdha në botë' pas injektimit të 20-të
Andrea Ivanova, 22 vjeç, e cila është cilësuar si 'Barbie e jetës reale', ka pasur të paktën 20 injeksione në buzë,
Çdo injeksjon kushton rreth 134$, dhe prapë po planifikon të ketë edhe më shumë injeksione

Andrea Ivanova tregon buzët pas procedurës së saj të 20-të

Andrea Ivanova tregon buzët pas procedurës së saj të 20-të

Andrea, e cila filloi transformimin e saj në 2018, krenohet me mbi 32.1K ndjekësit në Instagram, ku ajo poston fotografi nga buzët e saj për fansat e saj. Ajo ka harxhuar mijëra paund për të arritur pamjen e saj, duke bërë një mesatare prej 134 £ për trajtim,

Disa mjekë më thonë që mjaftojnë buzët me kaq por unë dua ti kem akoma më të fryra. Dua të kem buzët më të mëdhaja në botë.

"Më pëlqejnë shumë buzët e mia të reja. Ështe e vështirë për të ngrënë pas injektimit...

Andrea përpara se të fillonte operacjonet

Andrea përpara se të fillonte operacjonet

"Ndihem shumë mirë dhe shumë e lumtur me buzët e reja, sepse sipas meje me buzë më të mëdha dukem më e bukur.

"Kam vizituar pothuajse të gjitha klinikat për procedurat estetike në [kryeqytetin bullgar] Sofje dhe kam vënë në buzët e mia pothuajse të gjitha llojet e mbushësve të buzëve.

Reagimi Juaj?

Facebook Conversations

Disqus Conversations